Тисячу разів сказано: не займайтеся самолікуванням, але все одно знаходяться люди, які думають, що в ремонті айфона немає нічого складного. Інтернет рясніє сайтами з настановами щодо наступних кроків замінити екран в iphone, або поміняти акумулятор в iPhone 7, а youtube повний роликів на тему «як розібрати iphone».

Це призводить до того, що кожен, у кого є викрутка, починає вважати себе інженером по ремонту електронної техніки, а це не так.

По-перше, очевидне:  як розібрати iPhone інструкцій повно, а ось, як зібрати його назад, інформації практично немає. І не завжди дії у зворотній послідовності вірні або очевидні.

По-друге, навіть простий механічний ремонт цифрової техніки, наприклад, заміна дисплея, має на увазі не тільки наявність інструменту для розбору iPhone, але вимагає облаштування ESD захищеного робочого місця, щоб випадковим статичним електричним розрядом не пошкодити електронні компоненти на материнській платі в смартфона.

Сучасний iPhone результат застосування дизайнерської і інженерної думки: величезний функціонал в невеликому корпусі. Безліч різнорозмірних гвинтів, які на око здаються одного розміру, а отвори, куди закручуються гвинти, різної глибини.

Не знаючи нюансів, такий горе-майстер навмання вкрутить гвинти, збираючи айфон після заміни дисплея, а потім буде сидіти і дивуватися, чому тільки що iPhone працював, а тепер, після заміни екрану і подальшого складання, в айфоні немає зображення. А немає зображення в iPhone тому, що під гільзами, куди вкручуються гвинти, проходять струмопровідні доріжки, пов'язані, як раз з дисплеєм. А цей ремонтник, укрутивши гвинт більшої довжини, пошкодив їх. Відновлення струмопровідних доріжок у внутрішніх шарах плати iPhone досить дорогий ремонт, дорожче, ніж заміна дисплейного модуля в сервісному центрі Apple.

 

І таких клієнтів «сам» стає все більше, і, якщо у випадку з iPhone, можна обійтися заміною основної плати, що досить дорого в порівнянні з вартістю айфона, то заміна материнської плати макбука за ціною рівносильна вартості вживаного комп'ютера.

 

Довіряйте професіоналам, і не варто економити на ремонті досить дорогий цифрової техніки Apple, якщо ви хочете і надалі користуватися своїм гаджетом, будучи впевненим, що він не підведе в самий невідповідний для цього момент, наприклад, по дорозі в аеропорт.

Коментарі 0