Однією з найпоширеніших несправностей смартфонів Apple (iPhone 8 і більше ранніх), з якими звертаються до нас, є поломка Touch ID або несправна кнопка Home. Тріснута через падіння або зламана кнопка через попадання вологи стає серйозною проблемою, так як сканер відбитків пальців прив'язаний до процесора на платі iPhone і після заміни кнопки Touch ID не працюватиме.

Ремонт кнопки Home

Заміна кнопки Home в iPhone 6

Типові поломки кнопки Home:

•          кнопка не завжди спрацьовує;

•          завжди в натиснутому положенні;

•          не реагує на натискання;

•          немає звуку натискання.

     Якщо при цьому сенсорна панель не пошкоджена, і Touch ID працює справно, майже завжди можна відремонтувати механізм натискання кнопки.

  Час ремонту до 30 хвилин, при клієнті, пристрій не треба на довго залишати в сервісному центрі.

    Вартість заміни кнопки Home тут ціни на ремонт iphone

     Починаючи з iPhone 7 компанія Apple відмовилася від механічної кнопки на користь сенсорної і перераховані вище несправності перестали бути актуальними.

Відновлення шлейфу Touch ID в iPhone 7 і до iPhone 8 plus

     Набагато більш поширеною поломкою є злам шлейфу, який з'єднує кнопку і сканер з материнською платою смартфона.

  На тонкому шлейфі інженери Apple розмістили більше десяти струмопровідних доріжок і покрили їх захисним ізолюючим шаром. При неправильному укладанні шлейфу (наприклад, після некваліфікованого ремонту) або після падіння шлейф може зламатися. Також це можливо і від природного зносу даної деталі.

     Замінити шлейф практично неможливо, а ось відновити реально, але дуже складно. Інженери беруться за подібну процедуру і виконують її досить якісно.

     Відновлювати шлейф кнопки Home має сенс за умови, що сам датчик Touch ID справно працює. В іншому випадку легше замінити кнопку цілком з втратою функцій сканера відбитків пальців.

     Відновлення шлейфу Touch ID займає в середньому 1 день, так як робота ювелірна і клопітка. Ремонт обійдеться від 1000 грн для iPhone 6 до 1500 грн для iPhone 7 і iPhone 8.

 Що можна зробити без ремонту?

     В якості тимчасового рішення можна використовувати одну з функцій iOS - AssistiveTouch. Це віртуальна кнопка на екрані смартфона, на яку можна призначити відразу кілька потрібних дій. Для включення перейдіть

Налаштування - Основні - Універсальний доступ - AssistiveTouch і активуйте функцію.

Коментарі 0