Найголовніша деталь в айфоні - дисплей.

   Екран в айфоні не тільки відображає інформацію, але і служить джерелом введення (набір, вибір номерів, редагування в різних додатках, управління в іграх).

   І від роботи дисплейного модуля в iphone залежить загальне враження роботи смартфона.

  Вибираючи сервісний центр для заміни дисплея в iPhone слід звернути увагу на деякі речі:

 Ціна заміни дисплея в iphone

    Вартість заміни дисплея не може бути як занадто високою, так і занадто низькою. Недобросовісні майстерні видають якісні дисплейні модулі для iPhone за оригінал, а оригіналу, як відомо не буває, за винятком деталей, знятих з іншого айфона. Також, як і занадто дешева ціна, як би натякає на використання запчастин низької якості.                                                                                         

Ми використовуємо для ремонту айфонів виключно якісні запчастини високої якості.

 Гарантія.

    Крім обіцянок «довічної» гарантії, слід бути впевненим, що в разі виникнення гарантійних несправностей, сервісний центр не відмовить в гарантійній заміні за надуманими приводами. Ми надаємо розумний гарантійний термін на виконані роботи та встановлені запчастини, що дозволяє нашим клієнтам бути впевненим в подальших працездатності та функціонуванні айфона після ремонту.

 Час виконання ремонту.

   Заміна дисплея в iPhone займає 20-25 хвилин при наявності запчастин, досвіду і кваліфікації інженерів. Якщо хоча б один із зазначених критеріїв відсутній, то час перебування в ремонті iPhone збільшується від декількох годин до декількох днів. У Apple Life ви зможете замінити екран в айфоні за 10 хвилин.

Коментарі 0