Самолікування iphone?

Тисячу разів сказано: не займайтеся самолікуванням, але все одно знаходяться люди, які думають, що в ремонті айфона немає нічого складного. Інтернет рясніє сайтами з настановами щодо наступних кроків замінити екран в iphone, або поміняти акумулятор в iPhone 7, а youtube повний роликів на тему «як розібрати iphone».

Складний ремонт IPHONE

Складний ремонт iPhone це ремонт, пов'язаний з несправностями на основній платі пристрою, що вимагає наявності в сервісному центрі спеціального обладнання (паяльні станції, мікроскоп) і інженерів, що володіють умінням працювати на ньому.

Я розбив екран на айфон, що робити?

Найголовніша деталь в айфоні - дисплей. Екран в айфоні не тільки відображає інформацію, але і служить джерелом введення (набір, вибір номерів, редагування в різних додатках, управління в іграх). І від роботи дисплейного модуля в iphone залежить загальне враження роботи смартфона.

iPhone швидко розряджається?

Не завжди автономна робота iPhone залежить лише від акумулятора. Піля року і більше використовуючи iPhone, його власник стикається з тим, що смартфон починає швидко розряджатись і мусить звертатися в сервісний центр для заміни акумулятора.

Що робити, якщо не працює кнопка Home або несправний Touch ID в iPhone?

Однією з найпоширеніших несправностей смартфонів Apple (iPhone 8 і більш ранніх), з якими звертаються до нас, є поломка Touch ID або несправна кнопка Home. Тріснута через падіння або зламана кнопка через попадання вологи стає серйозною проблемою, так як сканер відбитків пальців прив'язаний до процесора на платі iPhone і після заміни кнопки Touch ID не працюватиме.

Товар додано для порівняння.