Apple iPhone XR 128GB (Blue)

Артикул:

735 USD
1 день

iPhone XR - прекрасний у всіх відносинах. Дисплей від краю до краю. Найпотужніший акумулятор серед всіх iPhone. Максимальна продуктивність. Захист від бризок і ...

Кількість
в навності

Додати до списку бажань

Вся увага на дисплей Liquid Retina. Новий дисплей iPhone XR - найбільш просунутий ЖК-дисплей iPhone. Інноваційні технології підсвічування дозволили нам створити дисплей, закруглений по кутах і займає всю передню панель. Тепер реалістичні кольори заповнюють її цілком.

Виключне якість матеріалів. Особливо міцна передня панель зі скла. Щільно підігнана рамка з алюмінію, що застосовується в аерокосмічній галузі. Захист від води і пилі.2 І шість чудових квітів.

Дисплей 6,1 дюйм
Неймовірно точна передача кольору
Розширений колірний обхват
Технологія True Tone
розблокування дотиком

Сім шарів кольору. Передові технології дозволили добитися неймовірно глибокого, насиченого кольору задньої панелі зі скла.

Алюмінієва рамка аерокосмічного рівня. Анодована рамка корпусу з особливого сплаву, розробленого Apple, ідеально поєднується з кольором задньої панелі.

Безпровідна зарядка. Задня поверхня iPhone XR виконана зі скла, тому його можна заряджати по бездротовій технологіі.

Покращений Face ID. Тепер у вас є пароль, який надійно захистить ваші особисті дані. Це ваше обличчя. Ви можете розблокувати iPhone, заходити в додатки і оплачувати покупки буквально одним поглядом. Це дуже надійна технологія розпізнавання особи, і тепер вона працює ще швидше.

367f9e78874c674ae2261a2d2678b351.png

Потужний процесор A12 Bionic. Це самий розумний і потужний процесор iPhone з системою Neural Engine нового покоління. Доповнена реальність стане ще реальнішою. Функція «Глибина» зробить портрети ще красивіше. І в цілому все буде працювати більш швидко і плавно.

iPhone унікальний. Кожне рішення, прийняте при створенні iPhone, робить його особливим. Починаючи з технологій виробництва, методів забезпечення конфіденційності і безпеки, які застосовуються на всіх етапах розробки, - і закінчуючи інноваційним підходом Apple до переробки компонентів старих пристроїв.

1000 од.

Характеристики

КОЛІР
blue
ДІАГОНАЛЬ ЕКРАНА
6,1
ПАМЯТЬ
128gb
СТАН
Новий

16 інших товарів в цій категорії:

Товар додано для порівняння.