Apple iPhone 8 Plus 256GB (Silver) used

Артикул:

470 USD
1 день

iPhone 8

Кількість
в навності

Додати до списку бажань

Корпус –  Скло/ Алюміній

Дисплей – Retina HD 5,5 дюйми

Процесор – A11 Bionik

Камера – 12 Мп

Пам'ять - 256 gb

Колір - Silver

 30030157b.jpg

Ваш особистий інтелкст за склом. Міцний корпу зроблений із скла та алюмінію. Для естетів запропоновано три кольори на вибір: «сірий космос», срібний та золотий.

Завдяки новітньому корпусу ви більше не будете хвилюватись про те, що забули взяти кабель для зарядки. Міцний корпус із скла не лише захистить ваш смартфон від пилу та рідини, але і надасть можливість безпровідної зарядки.

 71gzK0lvXSL-_SX425_.jpg

AllNew дисплей. Новий дисплей підтримує розширений кольоровий обхват технології True Tone і 3D Touch зображення стало точнішим та автоматично налаштовується баланс білого та чорного.

Збільшена та значно швидша матриця, новий фільтр кольорів, оптична стабілізація зображення для фото та відео. Все це про нову 12 Мп камеру iPhone 8 Plus.

 apple_iphone_8_plus_silver_3d_model_c4d_

Оптичний зум Apple iPhone 8 Plus – це широко кутовий телеоб’єктив, який підтримує як оптичний так і цифровий зумзі збільшенням до 10 разів – при фотозйомці, та до 6 разів – при відео зйомці.

Вашій увазі пропонують новітній процесор A11 Bionic. Чотири ядра відповідають за ефективність та працюють до 70% швидше ніж процесор A10 Fusion. Ще два ядра відповідають за продуктивність Вашого гаджета, яка збільшилась на 25%.

iphone-8-glass-design_1.jpg

1000 од.

Характеристики

КОЛІР
silver
ДІАГОНАЛЬ ЕКРАНА
5,5
ПАМЯТЬ
256gb
СТАН
used

16 інших товарів в цій категорії:

Товар додано для порівняння.